×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

O tym, że warunki klimatyczne w Szklarskiej Porębie są niezwykłe wiadomo nie od dziś. Doskonale wiedzą o tym sportowcy tacy jak na przykład Maja Włoszczowska, która buduje tutaj swoją formę.
Wiedzą o tym również specjaliści od przygotowania motorycznego piłkarzy KGHM Zagłębia Lubin. Zawodnicy klubu naszej Ekstraklasy od kilku dni ostro trenują w Szklarskiej Porębie. Podczas zgrupowania nacisk głównie położony jest na trening wytrzymałościowy i przygotowanie motoryczne. Stara piłkarska prawda głosi, że to właśnie podczas zimowej przerwy buduje się kondycję na rok a latem tylko się ją podtrzymuje.
Jak więc widać zimowy obóz przygotowawczy jest dla piłkarzy niezwykle ważny i tym bardziej jest nam miło, że KGHM Zagłębie Lubin wybrało do tego Szklarską Porębę. Przy okazji w drużynie testowani są nowi zawodnicy: serbski bramkarz Bojan Isailović, kolumbijski obrońca Sergio Reina oraz peruwiański pomocnik Hilden Salas. Dwaj ostatni gracze byli szczególnie zaskoczeni warunkami, w jakich przyszło im trenować.
Mamy nadzieję, że pobyt piłkarzy na obozie treningowym w Szklarskiej Porębie przyniesie pozytywne efekty podczas rundy rewanżowej Ekstraklasy. 
Piłkarzom KGHM Zagłębie Lubin życzymy owocnych treningów i satysfakcjonujących wyników sportowych. 

Referat Promocji Miasta