×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Gwiazdy polskiego show biznesu na SkiArenie Szrenica w Szklarskiej Porębie rywalizowały ze sobą w  slalomie gigancie dla narciarzy i snowboardzistów w kategoriach: Gwiazdy, Przyjaciele Gwiazd i Dzieci Gwiazd. Do końca nie wiadomo było czy zawody odbędą się na Hali Szrenickiej czy na Puchatku. Jeszcze w piątek nad Szklarską Porębą wisiały deszczowe chmury. W sobotę rano wszystko się rozjaśniło i przy pięknej, słonecznej pogodzie  slalom odbył się na Hali Szrenickiej. 

Klan, M jak Miłość, Na Wspólnej, Ranczo, 39 i pół, Na dobre i na złe, Samo Życie – bohaterowie najpopularniejszych polskich seriali  świetnie bawili się w Szklarskiej Porębie.  Nie zabrakło również Trójkowej ekipy oraz gospodarzy znanych programów telewizyjnych TVP.  W piątek 26 lutego 2010 w Hotelu Las odbyło się oficjalne losowanie numerów startowych dla Gwiazd i dla Przyjaciół Gwiazd.  Do slalomu zgłosiło się blisko 100 uczestników.  Kobiety i mężczyźni rywalizowali osobno ale nie dotyczy to snowboardu. Ta kategoria jest w pełni koedukacyjna.  Jak widać narty wśród Gwiazd są bardziej popularne ale snowboard ma swoich zagorzałych fanów –Marysia Sadowska i Robert Gonera upodobali sobie tę formę zimowego szaleństwa.  Po rozdaniu numerów startowych o godzinie 22:00 rozbrzmiała Trójkowa audycja na żywo – OFFENSYWA, którą prowadził Piotr Stelmach. 

Sobota 27 lutego 2010 przywitała nas słoneczną pogodą i otrzymaliśmy wiadomość o tym, że można przeprowadzić slalom na Hali Szrenickiej.  Wjazd wyciągiem, przygotowanie sprzętu, szybka rozgrzewka i można ruszać.  Trzeba zaznaczyć, że uczestnicy slalomu to nie amatorzy. Wszyscy mają już za sobą doświadczenia związane z narciarstwem więc rywalizacja wyglądała naprawdę bardzo emocjonująco.  Nowością w tegorocznej edycji Gwiazd na Śniegu była konkurencja 3 TRIKKE  - czyli coś w rodzaju skibobu na trzech nartach. Jazda na tym urządzeniu to ogromna dawka dobrej zabawy. Oto oficjalne wyniki:

Kobiety:
1 miejsce EWA GORZELAK
2 miejsce ANNA POPEK
3 miejsce MARTA WARDYŃSKA

Mężczyźni:
1 miejsce PAWEŁ SOŁTYS
2 miejsce WALDEMAR BŁASZCZYK
3 miejsce PIOTR ZELT

Dzieci Gwiazd/ dziewczęta :
1 miejsce OLIWKA POPEK
2 miejsce MAŁGOSIA POPEK
3 miejsce DOMINIKA REMBISZEWSKA

Dzieci Gwiazd/chłopcy:
1 miejsce ADAM BRZOZOWSKI
2 miejsce FRANCISZEK DZIDUCH

Snowboard:
1 miejsce SZYMON WODZICKI
2 miejsce MARYSIA SADOWSKA
3 miejsce SŁAWOMIR LEŚNIEWSKI

3 TRIKKE:
1 miejsce TOMASZ DZIEDZIC
2 miejsce MAREK WITAMBORSKI
3 miejsce ANNA DZIEDZIC

Wyniki oficjalnie podał Paweł Homa w audycji MYŚLIWIECKA 3/5/7, którą prowadził Piotr Stelmach.

W czasie kiedy Gwiazdy rywalizowały w slalomie na Hali Szrenickiej przy dolnej stacji wyciągu na Szrenicę na scenie Jacek Ziobro zabawiał zgromadzonych widzów.  Trzeba przyznać, że ten znany i lubiany satyryk świetnie sprawdził się w roli konferansjera całej imprezy.
Muzykę zapewnił jak zwykle niezawodny DJ Tom Tom  a po slalomie Gwiazdy rozdawały autografy dla licznie zgromadzonych fanów.

Na koniec mamy potwierdzoną i pewną informację, która z pewnością ucieszy słuchaczy Trójki. Od 1 kwietnia 2010 Marek Niedźwiecki po kilkuletniej nieobecności wraca do Programu Trzeciego. To nie jest pryma aprilisowy żart!!! Głos Marka Niedźwieckiego ponownie zabrzmi  w Trójce.  

Za pomoc w realizacji imprezy serdecznie dziękujemy: Hotelowi Las, Miejskiemu Ośrodkowi Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej, Sudety Lift, Henny Penny, Lokalnej Organizacji Turystycznej, firmie Rossignol, firmie Bergson, Nowinom Jeleniogórskim, TVP 2, Radiu Wrocław , portalowi nasze miasto.pl, TVN i przede wszystkim Radiowej Trójce za relacje z imprezy na żywo.  Serdecznie zapraszamy już za rok

Foto: MOKSiAL
Tekst: Referat Promocji

ZOBACZ ZDJĘCIA W FOTOGALERII MOKSiAL