×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

W niedzielę 18 października zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią odbył się pierwszy, dziewiczy wernisaż zorganizowany przez MOKSiAL (Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej) przy ścisłej współpracy z Klubem „Jazgot” w Szklarskiej Porębie.

Wernisaż zatytułowany „Tajemnica” prezentował prace fotograficzne pani Bożeny Mazurkiewicz. Artystka urodziła się w Bolesławcu. Ukończyła studia na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie Sztuk Plastycznych na ASP w Poznaniu. Uzyskała dyplom w zakresie Pedagogiki Sztuki, Rysunku (w pracowni Joanny Imielskiej) oraz aneks do dyplomu w Pracowni Rzeźby u Jacka Jagielskiego.

Uroczyste otwarcie wystawy podzielono przez wzgląd na ekspozycje prac na dwie części. Część pierwsza odbyła się o godz. 14:00 w Klubie Muzycznym „Jazgot”, gdzie pracę można podziwiać do najbliższej soboty (25.10.2009), część druga w siedzibie MOKSiAL-u o godz. 18:00 – tu pracę można zobaczyć jeszcze przez najbliższy miesiąc.

Po wernisażu o godz. 21:00 w Klubie Muzycznym JAZGOT, w ramach JAM-u, odbył się koncert Brain Tire Fire ze Szklarskiej Poręby  (muzyka elektroniczna połączona z żywymi instrumentami) i Sound System „Sąd System” Adama W. ze Zgorzelca.

  Tekst i zdjęcia