×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Muzyczno-artystyczno-charytatywne wydarzenie na Skwerze udało się przednio!

Mjuzik Draki dla Zwierzaka udała się! Dziękujemy Wam za tak liczne, jak na specyficzny czas epidemii, przybycie. Za dobrą energię w trakcie występów, za zainteresowanie fantami z garażowej wyprzedaży. Przede wszystkim dziękujemy za wielkie serce dla naszych braci mniejszych. Zaskoczyła nas pozytywnie kwota, którą udało się zebrać dla Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt! To na pewno nie jest ostatnia taka akcja w Szklarskiej Porębie.

Mijuzik draka dla zwierzaka

Dziękujemy: Ludmile Riabkowej, ks. Tomaszowi Metelicy, Pizzerii Izerka, Katarzynie Ślimak-Kowalskiej z LCN Polska, malAga. Handmade with care, Ewe Waniowskiej i innym osobom, które przekazały fanty na wyprzedaż garażową. Osoby, które nie zdążyły, a chciały też nas wspomóc informujemy, że zbiórkę fantów prowadzimy nadal. W planach kolejne pro-zwierzęce akcje, o których będziemy niebawem informować!

Mjuzik draka dla zwierzaka

Hotelom Hotel Bornit, Blue Mountain Resort, KRUS Granit głębokie ukłony za przekazanie koców, ręczników i pościeli dla podopiecznych DIOZ-u.
Dziewczynom z grupy tanecznej Bharatanatyam 'Mayura' jeszcze raz podziękowania i brawa za piękny pokaz klasycznego indyjskiego tańca i oczywiście wiwatujemy naszym gwiazdom: Sarze Kozak i Trio z Retrofonik :: swing jazz dixie retro band za wspaniałe koncerty. Była siła.
Dziękujemy wolontariuszom z Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt za znalezienie czasu i przybycie (wiemy, jak bardzo jesteście zajęci) i dzielenie się miłością do zwierząt. Do następnego razu!

Katarzyna Dyszy / Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej