×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

14-15 maja. Oferty Szklarskiej Poręby na targach nieruchomości we Wrocławiu.

Osoby zainteresowane ofertą inwestycyjną Gminy Szklarska Poręba serdecznie zapraszamy w dniach 14 i 15 maja od godz. 10:00 do 17:00
na stoisko gminy na Targach Nieruchomości „Mieszkanie Inwestycje Dom”  (MID) w hali IASE we Wrocławiu
.

Targi „Mieszkanie Inwestycje Dom” (MID) to renomowane wydarzenie biznesowe, skierowane do przedstawicieli rynku nieruchomości i finansów. W trakcie Targów oraz towarzyszących im Konferencji i spotkań biznesowych swoją ofertę skierowaną do klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych zaprezentują firmy z różnych sektorów gospodarczych. Wystawcy to jak zawsze firmy doradczo-konsultingowe, banki, urzędy miast i gmin, przedsiębiorstwa inwestycyjne, korporacje budowlano-deweloperskie, biura projektowe, a także firmy z czołówki biznesu.

Wśród odwiedzających Targi widzimy zarówno akredytowanych przedstawicieli inwestorów, samorządów, bankowców, finansistów - jednym słowem wszystkich zainteresowanych biznesem nieruchomościowym (w części komercyjnej), jak i zainteresowanych kupnem mieszkania lub domu (w części ogólnej).

Targi MID są kontynuatorem odbywających się od kilku lat targów „Mieszkanie i Dom - domy.pl". Stały się one jedną z największych imprez poświęconych rynkowi nieruchomości, odbywających się w Polsce. (*)

(*) więcej na www.targimid.pl

 >> ZOBACZ AKTUALNE OFERTY SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI W SZKLARSKIEJ PORĘBIE <<