×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

W imieniu mieszkańców Szklarskiej Poręby składamy wyrazy najgłębszego współczucia wszystkim bliskim ofiar katastrofy polskiego samolotu prezydenckiego w Smoleńsku.

W jednej chwili Polska poniosła niepowetowaną stratę.

Pogrążeni w żałobie łączymy się w bólu i modlitwie  z Rodzinami, Przyjaciółmi i Współpracownikami tragicznie Zmarłych.

 


Burmistrz Szklarskiej Poręby                                                                                                    Przewodniczący Rady Miejskiej        Arkadiusz Wichniak                                                                                                                                         Grzegorz Sokoliński

W związku z ogłoszoną żałobą narodową apelujmy do mieszkańców Szklarskiej Poręby o udekorowanie domów i mieszkań flagami z kirem oraz godne uczczenie pamięci ofiar tragedii, która wydarzyła się w Smoleńsku.

Ze Szklarskiej Poręby do Warszawy uda się delegacja złożona z przedstawicieli samorządu i pracowników Urzędu Miejskiego oraz mieszkańców naszego miasta celem złożenia hołdu  Prezydentowi Rzeczypospolitej Polskiej śp. Lechowi Kaczyńskiemu oraz wszystkim Rodakom, którzy towarzyszyli Prezydentowi podczas tragicznej podróży do Smoleńska.

Jednocześnie informujemy, że w Urzędzie Miejskim w Szklarskiej Porębie wyłożona została księga kondolencyjna.