×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

W Szklarskiej Porębie otrzymasz informację o mieście już w taksówce.

1 października 2009 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Szklarskiej Porębie odbyło się spotkanie poświęcone turystycznemu wizerunkowi Szklarskiej Poręby. Jak wiadomo nie wszyscy turyści przyjeżdżają do naszego miasta własnym środkiem transportu, wciąż wiele osób korzysta z komunikacji autobusowej i kolejowej aby odwiedzić Szklarską Porębę i to właśnie te osoby najczęściej korzystają z taksówek. A kto, jak nie kierowca taksówki, może udzielić przyjezdnemu pierwszych wskazówek i informacji na temat miasta?

Dlatego, idąc za tą myślą, Miasto Szklarska Poręba zaproponowało akcję promocyjną „TAXI IT”. W samochodach, które będą oznaczone specjalnymi naklejkami, każdy turysta – pasażer będzie mógł zapytać i otrzymać wiarygodną, kompetentną informację na temat wyciągów narciarskich, wypożyczalni rowerowych, bankomatów lub innych instytucji i obiektów na terenie Szklarskiej Poręby.
Zainicjowanie akcji związane było z przygotowaniem informacji i „szkolenia” z zakresu turystycznego wizerunku miasta. Prelekcję dla taksówkarzy przygotował i poprowadził dr Piotr Gryszel  - wykładowca Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i przewodnik sudecki. Pan Gryszel przedstawił słuchaczom przede wszystkim najważniejsze zagadnienia z dziedziny promowania marki i wizerunku miasta Szklarska Poręba.
Natomiast Referat Promocji przygotował dla kierowców komplet materiałów promocyjnych o naszym mieście.

Akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony lokalnych przewoźników i korporacji taksówkarskich, którzy bardzo chętnie włączyli się w kreowanie pozytywnego wizerunku turystycznego Szklarskiej Poręby.

Szukaj taksówki oznaczonej symbolem "TAXI IT Szklarska Poręba"