×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Na plan przyjechali Piotr Adamczyk, Karolina Gruszka, Agnieszka Warchulska i kilka samochodów obsługi i sprzętu. Aby nakręcić jedą z końcowych scen ekipa filmowców zajęła na pół dnia podwórze Domu Wczasowego FWP "Zdrowie". Autorzy filmu wybrali "Zdrowie" spośród kilku oglądanych obiektów w Szklarskiej. Przyznali też, że okolice Białej Doliny szczególnie przypadły im do gustu, co być może zaowocuje w przyszłości sekwencjami w jakimś innym filmie.

„Trick" to historia przyjaźni dwóch więźniów odsiadujących wysokie wyroki, Marka Kowalewskiego (Piotr Adamczyk) - utalentowanego fałszerza studolarówek oraz jego starszego współtowarzysza z celi „profesora" Witka (Marian Dziędziel). Filmowy Marek zostaje zangażowany przez rząd do spreparowania banknotów, potrzebnych do opłacenia okupu za polskiego posła, porwanego w Afganistanie.
O filmie można już przeczytać w prasie i w internecie."Błyskotliwy scenariusz autorstwa Michała Zabłockiego zapowiada film dynamiczny, zaskakujący niezwykłymi rozwiązaniami, do końca trzymający widza w napięciu".
W filmowej opowieści występują wybitni aktorzy polskiej sceny: Andrzej Chyra,  Piotr Adamczyk,  Marian Dziędziel, Henryk Talar, Łukasz Simlat, Bartłomij Topa, Robert Więckiewicz, Jerzy Trela, Jacek Rozenek, Eryk Lubos. Kobiece kreacje w filmie tworzą : Grażyna Szapołowska, Karolina Gruszka i Agnieszka Warchulska.

"TRICK"
Reżyseria:  Jan Hryniak („Trzeci" ,„Przystań", „Hotel Mistrzów"), zdjęcia: Piotr  Śliskowski („Mistrz", serial „Oficerowie", „Generał  Nil"), scenografia: Wojciech Żogała ( „Edi" , „Mistrz").