×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Ruszyła pierwsza edycja plebiscytu „Wrocławianina”, w którym czytelnicy zadecydują, którą z gmin uhonorują tytułem „Śląska SuperGmina”, to doskonała okazja do wypromowania Szklarskiej Poręby jako  najbardziej atrakcyjnego miejsca na Śląsku. Udział w konkursie stwarza możliwość wygrania cennych nagród.

„Śląska SuperGmina” – to taka gmina, w której prężnie działa władza samorządowa, dobrze się żyje i pracuje. Tu dobrze wykorzystywane są walory turystyczne i logistyczne, samorząd umiejętnie pozyskuje dotacje unijne i wykorzystuje je dla dobra społeczności lokalnej. W takiej gminie panuje atmosfera przyjazna dla mieszkańców, inwestorów i gości.
Przez osiem miesięcy będą prezentowane gminy, na które czytelnicy będą mogli głosować wysyłając sms. Na taką supergminę głosować może każdy, nie tylko jej mieszkaniec.

 Aby zagłosować na SZKLARSKĄ PORĘBĘ wystarczy wysłać SMS za 1,22 zł brutto na numer 7135  o TREŚCI: GMINA.191

 Co miesiąc spośród głosujących zostanie wytypowana jedna osoba, która otrzyma nagrodę w wysokości 500 zł.Osoby głosujące zadecydują które z miast zostanie „Śląską SuperGminą”. W listopadzie zostaną podsumowane wyniki i  spośród prezentowanych gmin wyłoniony zostanie zwycięzca. Plebiscyt potrwa do listopada 2009 r. włącznie.

Regulamin Plebiscytu na www.wroclawianin.pl