×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Zwrot gotówki lub voucher refundacyjny po anulacji rezerwacji z powodu COVID-19

BEZPIECZNE REZERWACJE W CZASIE COVID-19 to oddolna akcja obiektów hotelowych z całej Polski, zainicjowana przez jednego z gestorów prowadzącego obiekt w Szklarskiej Porębie. Celem jest przekonanie potencjalnych gości hotelowych do rezerwacji długoterminowych i możliwości łatwiejszego zwrotu zaliczek.

Obawy są tak wielkie, że wielu gości rezygnuje z rezerwacji na odległe terminy. BEZPIECZNE REZERWACJE ma przekonać turystów, że w przypadkach spowodowanych rządowymi ograniczeniami, każdy może liczyć na zwrot przedpłaconych pieniędzy lub zamianę ich na voucher do wykorzystania w innym terminie.

Akcja ma przede wszystkim pomóc hotelarzom w coraz trudniejszej sytuacji finansowej, lecz zarazem upewnić potencjalnych gości, że dołączające do akcji obiekty będą wychodzić im naprzeciw. Podchodząc wyrozumiale będą w sytuacjach nadzwyczajnych spowodowanych przez COVID-19 zwracać zaliczki lub przesuwać.

Organizatorzy zachęcają do przyłączenia się kolejne obiekty. Adres serwisu prezentującego obiekty ułatwiające anulację pobytu prezentuje także więcej szczegółów: http://www.bezpiecznerezerwacje.pl .