×

Notice

There is no category chosen or category doesn't contain any items

PKP Polskie Linie Kolejowe od 1 sierpnia do 31 października wyłączą z ruchu linię kolejową nr 311 na odcinku Jelenia Góra ↔ Szklarska Poręba-Górna. W tym okresie wszystkie pociągi kilku przewoźników kolejowych, przewożących pasażerów na tej trasie, zostaną zastąpione przez autobusy, jeżdżące m. in. drogą krajową nr 3.

Przystanki zastępcze, odpowiednio dla stacji Szklarska Poręba-Dolna, -Średnia i -Górna będą zlokalizowane:
• przy dworcu kolejowym -Górna na ulicy Dworcowej
• przy stacji kolejowej -Średnia na ulicy Muzealnej
• na ulicy Piastowskiej naprzeciw kościoła pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny dla kierunku do -Górnej oraz na ulicy Piastowskiej poniżej kościoła pw. Matki Boskiej Różańcowej (naprzeciw Lipy Sądowej) dla kierunku do Jeleniej Góry

Przystanki zastępczej komunikacji autobusowej w Szklarskiej Porębie-Średniej i -Dolnej

Rozkłady jazdy oraz zasady kursowania autobusów należy sprawdzać u przewoźników. Pomocne będą serwisy PKP.pl oraz KOLEO.pl.

Kursy pociągów ze Szklarskiej Poręby-Górnej do Liberca przez Szklarską-Jakuszyce, Harrachov, Kořenov, Tanvald i dalej — się nie zmieniają.

Pasażerów, zarówno turystów jak i osoby dojeżdżające do pracy, szkoły i w rozmaitych codziennych sprawach, namawiamy do skrupulatnego sprawdzania rozkładów jazdy oraz prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość i wyrozumiałość.
Niestety niekiedy konieczne są remonty, modernizacje itp. prace, których czasem nie da się wykonać, bez utrudnień dla użytkowników. Miejmy nadzieję, że podobnie jak w przypadku drgo 383 Ze Szklarskiej poręby do Świeradowa, roboty uda się zakończyć wcześniej.

Lokalizacja przystanków na MAPY.cz

 

Przystanki zastępczej komunikacji autobusowej na mapie