×

Notice

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Stypendia sportowe z Funduszu Natalii Partyki

Fundusz Natalii Partyki w partnerstwie z Fundacją Enea uruchomiły V edycję programu stypendialnego dla młodych zdolnych sportowców borykających się z trudnościami w rozwoju kariery. To wyjątkowy program, który wspiera młodych, utalentowanych ludzi, szukających dofinansowania swojego rozwoju sportowego. Każde stypendium w ramach funduszu to 10 tys. zł. na realizację jasno sprecyzowanych celów sportowych.
W czterech dotychczasowych edycjach zostały przyznane 43 stypendia. Wśród stypendystów są m.in. Maria Andrejczyk — wicemistrzyni olimpijska z Tokio w rzucie oszczepem oraz Renata Śliwińska — zdobywczyni złotego medalu w pchnięciu kulą na igrzyskach paraolimpijskich w Tokio.

Stypendium z Funduszu Stypendialnego Natalii Partyki mogą otrzymać sportowcy w wieku od 17 do 22 lat, którzy osiągają wysokie wyniki w sporcie na poziomie klasy sportowej odpowiedniej do ich kategorii wiekowej, w dyscyplinach indywidualnych lub grach zespołowych, w dyscyplinach olimpijskich lub paraolimpijskich.
Stypendium otrzymają kandydaci, którzy z różnych przyczyn mają problemy z rozwojem kariery, ale jednocześnie mają sprecyzowane cele sportowe.
Stypendia w wysokości 1000 zł miesięcznie będą wypłacane przez 10 miesięcy. Kandydaci, prócz wypełnionego formularza zgłoszeniowego, muszą przesłać także link do około minutowej prezentacji wideo. Wnioski stypendialne należy składać do 8 lutego 2022 r.
Więcej informacji uzyskać można w serwisie informacyjnym Funduszu Natalii Partyki.

Kontakt: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. | 500 791 442