×

Notice

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Letni Festiwal Sztuki wyróżniony nagrodą Starostwa Powiatowego powiatu jeleniogórskiego

W staniszowskim Pałacu na Wodzie odbyło się doroczne spotkanie działaczy turystycznych z subregionu. Zwieńczeniem spotkania jest zawsze wręczenie prestiżowych nagród LICZYRZEPY, przyznawanych od wielu już lat przez starostę powtau jeleniogórskiego.

Pośród wielu nominowanych, do zacnego grona wyróżnionych zaproszono wręczając nagrodę Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie, za Najlepszy Produkt Turystyczny. Kapituła uznała zań Letni Festiwal Sztuki ArtSkwer.

"Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie i docenienie pracy na rzecz budowania marki regionu poprzez edukację kulturalną", dziękowała dyrektorka MOKSiAL-u Anita Kaczmarska.

"Dziękujemy wszystkim wspaniałym ludziom – animatorom, instruktorom, artystom i tym, którzy wspólnie przez te lata tworzyli i dalej tworzą  ArtSkwer", dodała menadżerka ArtSkweru Anna Wójcikiewicz.

Jak podkreślała cała załoga ośrodka kultury, festiwalu nie byłoby bez współpracy, chęci współdziałania i uczestników-odbiorców. Dlatego także im przekazali podziękowania: mieszkańcom Szklarskiej Poręby i turystom odwiedzającym miasto.