×

Notice

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Szanowni Państwo,

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza na organizowane, w ramach cyklu spotkań dla potencjalnych beneficjentów, spotkanie informacyjne pt. „Środa z Funduszami na działalność proekologiczną”
Podczas spotkania przedstawione zostaną możliwości pozyskania dofinansowania dostępne w ramach Funduszy Europejskich 2014-2020 dla przedsiębiorstw, wspólnot mieszkaniowych oraz spółdzielni mieszkaniowych. Dodatkowo zaprezentowane zostaną założenia Funduszy Europejskich na lata 2014 - 2020 oraz źródła informacji o Funduszach.

Spotkanie informacyjne odbędzie się w dniu 03 lutego 2016 roku
w siedzibie Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze,
Plac Ratuszowy 32/32 a.
w godzinach 10.00 – 13.30

Do udziału w spotkaniu zapraszamy przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw oraz wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni mieszkaniowych w szczególności działających na terenie podregionu jeleniogórskiego, tj. powiatów: zgorzeleckiego, bolesławieckiego, lubańskiego, lwóweckiego, złotoryjskiego, jeleniogórskiego oraz miasta Jelenia Góra.

Zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o przesłanie zgłoszenia do dnia 01.02.2016 r. e-mailem na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. – ze wskazaniem: nazwy podmiotu, imienia i nazwiska osoby uczestniczącej lub telefonicznie: 75 764 94 66; 75 75 249 42.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Uczestnictwo w spotkaniu informacyjnym jest bezpłatne.
Na miejscu udostępnione zostaną bezpłatne materiały informacyjne. Sala, w których odbędzie się spotkanie jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze pod numerem telefonu: 75 764 94 66; 75 75 249 42.

Link do ogłoszenia :
http://rpo.dolnyslask.pl/cykl-spotkan-sroda-z-funduszami-na-dzialalnosc-proekologiczna/