×

Notice

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Taniec nowoczesny/Hip Hop w MOKSiAL-u

Lubisz tańczyć, chcesz spotkać fajnych ludzi i dzielić z nimi swoją pasję zapraszamy na zajęcia z tańca nowoczesnego w tym Hip Hop. Po wielu godzinach dobrej zabawy na pewno uda nam się stworzyć profesjonalny zespół taneczny. Taniec nowoczesny to kompilacja wielu stylów tanecznych charakteryzująca się dynamiką, różnorodnością i miękkością ruchów górnych partii ciała z równoczesną szybką pracą nóg. Łączy w sobie elementy hip-hop, pop, r&b, salsa, jazz czy funky.

Zdobyte umiejętności można wykorzystać na każdej imprezie tanecznej lub /i na turniejach tańca. Zajęcia z tańca nowoczesnego rozwijają poczucie rytmu, pozwalają lepiej poczuć możliwości swojego ciała, stymulują rozwój psychoruchowy i koordynację.

Na zajęcia zapraszamy młodzież w wieku 10-16 lat. Zajęcia rozpoczynają się 7 grudnia i będą odbywały się raz w tygodniu po 90 minut w poniedziałki od 17:00 do 18:30. Spróbuj, zobacz, może ci się spodoba i zostaniesz z nami na dłużej.

Więcej informacji pod nr Tel. 757173614 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Plakat do pobrania (PDF)