×

Notice

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Wsparcie na założenie działalności gospodarczej dla osób fizycznych

Spotkanie informacyjne dla osób planujących założyć działalność gospodarczą i chcących pozyskać na ten cel wsparcie finansowe.
Bezpłatne spotkanie w Jeleniej Górze na Pl. Ratuszowym 32/32a siedziba Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich 12 września 2019 r. w godz. 12-15:30
Zapraszamy osoby z gmin: Mysłakowice, Podgórzyn, Janowice Wielkie, Karpacz, Kowary, Piechowice oraz Szklarska Poręba.

Program spotkania:
• źródła informacji o Funduszach Europejskich oraz oferta Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich;
• możliwości uzyskania wsparcia na podejmowanie działalności gospodarczej – konkurs ogłoszony przez LGD Partnerstwo Ducha Gór (warunki dostępu do dotacji na podejmowanie działalności gospodarczej; kryteria oceny wniosków; podstawowe zagadnienia z biznesplanu),
• instrumenty zwrotne na założenie działalności gospodarczej

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie do 10 września 2019 r. zgłoszenia na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. z podaniem imienia i nazwiska uczestnika. Informacje na temat spotkania można uzyskać telefonicznie pod numerami: 757 649 466; 757 524 942.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania. Sala, w której odbędzie się spotkanie jest dostosowana do potrzeb osób z niesprawnościami. Prosimy o zgłaszanie potrzeb ON na etapie rekrutacji.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Organizatorem spotkania jest Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego z siedzibą na Placu Ratuszowym 32/32a.