×

Notice

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Centrum miasta było prawdziwym targowiskiem

W minioną sobotę na Skwerze Radiowej Trójki nie brakowało lokalnych produktów. Od miodów przez wyroby artystyczne, biżuterię, ozdoby do domu, np. ręczne wykonane wieszaki, ceramika, szydełkowe robótki oraz pięknych kompozycji z suszonych kwiatów, na żywo można było podziwiać pracę kowala.

Mieszkańcy mieli też możliwość sprzedaży przedmiotów używanych, swych skarbów ze strychów i dawno nieodkurzanych półek. Szybko znajdywały nabywców. Płyty winylowe, książki, porcelana, kryształy, ubrania i wiele innych rzeczy, trafiły do nowych domów. Największym powodzeniem cieszyły się książki, które można było nabyć już od 2 zł.

Targowisko po sąsiedzku

Jeżeli w waszych domach zalegają niepotrzebne przedmioty, a mogą się komuś przydać, czy wręcz sprawić radość — warto wziąć udział w kolejnej edycji.
Kolejne Targowisko po sąsiedzku w przyszłą niedzielę 8 sierpnia.
Zainteresowani wystawieniem kramów powinni się skontaktować z organizatorami (Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej) poprzez adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Źródło: MOKSiAL