×

Notice

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Jazzowe czwartki

Jazzowe czwartki

From 05.09.2019 17:00 until 05.09.2019 19:00

At Kopernika 9, 58-580 Szklarska Poręba, Polska

Categories: Kultura, Rozrywka

Hits: 3253

Rate:

Norweska dolina zaprasza na wieczory przy rasowej muzyce

Standardy muzyki jazzowej i popularne piosenki znane z wykonań Sinatry, Cole'a, Armstronga, w programie  autorskich, finezyjnych aranżacji, zagranych ze swadą i humorem przez Łukasza Pereka (fortepian) i wyśpiewane przez Jacka Szreniawę w NORWESKIEJ DOLINIE.

NORWESKA DOLINA przy ul. Kopernika 9e, od godz. 17. Wstęp 20 zł.

Łukasz Perek — pianista, puzonista, absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Swoją działalność dzieli między muzykę jazzową a teatralną. Grał na festiwalach jazzowych: "Jazz nad Odrą (wyróżnienie), "Bielska Zadymka Jazzowa", "Jazz Juniors" (dwukrotnie III i II miejsce), "Regensburg Jazz Festival", "Trotzberg Jazz Days". Koncertował w Düsseldorfie, Kolonii, Amsterdamie, Paryżu.

Jacek Szreniawa — gitarzysta, wokalista, nauczyciel muzyki i śpiewu. Absolwent WSP w Zielonej Górze ukierunkowany w wychowaniu muzycznym. Od ponad 20 lat związany z TEATREM NASZYM Jadwigi i Tadeusza Kutów. Prowadzi działalność edukacyjną, również w ramach międzynarodowych warsztatów teatralno-muzycznych. W 2017 uhonorowany SREBRNYM KLUCZYKIEM — Nagrodą Kulturalną tygodnika "Nowiny Jeleniogórskie".

 Koncerty jazzowe w Norweskiej Dolinie