×

Hinweis

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Prelekcja o nowych wzorach ofert w otwartych konkursach ofert oraz w trybie pozakonkursowym

Wydział Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego UMWD zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych z Dolnego Śląska, na spotkanie, w czasie którego, w jego pierwszej części, omówione zostaną nowe wzory ofert w otwartych konkursach ofert oraz w trybie pozakonkursowym (art. 19a). Prelekcję poprowadzi Andrzej Stachowiak — doradca w Regionalnym Punkcie Doradczym.

W drugiej części spotkania Lidia Marcinkowska-Bartkowiak — członkini zarządu Fundacji KGHM Polska Miedź oraz Magdalena Gałka — dyrektorka biura Fundacji KGHM Polska Miedź, przybliżą działalność Fundacji KGHM Polska Miedź oraz zasady aplikowania o jej środki.

Spotkanie odbędzie się 13 marca br. w godz. 10-13 w sali nr 510 (p. V) budynku przy ul. Dobrzyńskiej 21/23 (Wojewódzki Zespół Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej).

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń do 12 marca br. do godz. 12 na adres e-poczty: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Wysłane zgłoszenie nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem się na spotkanie. Decyduje kolejność zgłoszeń. Informację o kwalifikacji otrzymacie Państwo na adres e-poczty, z którego przyszło zgłoszenie.

Źródło: UM Województwa Dolnośląskiego