×

Hinweis

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Szklarska Poręba okazuje wielkie serce i przyjmuje coraz więcej uchodźców. Przyjmujecie ich w wolnych pokojach obiektów noclegowych, kwaterach, wolnych mieszkaniach. To niezwykle szlachetne i piękne. Prosimy o INFORMACJĘ jeśli przyjmujecie przybyszów z Ukrainy. To niezwykle ważne dla wszystkich miejskich służb: socjalnej, zdrowia, sztabu kryzysowego. Te dane potrzebne są wyłącznie do celów statystycznych. Wystarczy ilość osób dorosłych i dzieci.

Przesyłajcie je na adres Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein! . Dzięki tej wiedzy, służby będą mogły sprawniej obsłużyć nowych mieszkańców np. w przychodni, prawnie, pomóc w sprawach urzędowych itp. Nie są zbierane nazwiska, dane personalne, ani nawet płeć. Jeśli ktoś za jakiś czas Was opuści, choćby przenosząc się do innej miejscowości — także o tym powiadomcie. Niebagatelnie USPRAWNI to cały proces obsługi uchodźców.

OGŁOSZENIE

Pralka

Uchodźcy w Szklarskiej Porębie, to przede wszystkim kobiety z małymi dziećmi, co oznacza, że prania jest co niemiara. Bardzo ułatwiłaby by życie matkom suszarka do bielizny. Ktoś ma? Ktoś da? Zgłoszenia na Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!