Cyrkland w MiłkowieU podnóża Śnieżki, w malowniczo położonej, niewielkiej miejscowości Miłków (gmina Podgórzyn) znajduje się bardzo nietypowa atrakcja, która zaskoczy i zadowoli w szczególności dzieci. Cyrkland to kolorowe, bajkowe miejsce przenoszące gości do cyrkowego świata iluzji, ewolucji, sztuczek i akrobacji. To miejsce, które uczy, bawi i w zabawny sposób organizuje czas dla dzieci i nie tylko. Również dorośli odnajdują tu miejsce spotkań, wspomnień, atrakcji i dobrej zabawy.

To kolorowe miasteczko cyrkowe posiada w swojej ofercie całe mnóstwo niezapomnianych atrakcji. Pod kopułą pokaźnego cyrkowego namiotu można bowiem obserwować występy artystów występujących na arenach międzynarodowych. Miłośnicy cyrkowych pokazów i umiejętności mogą także brać udział w warsztatach, gdzie od samych profesjonalistów nauczyć się można tajników sztuki cyrkowej, w dyscyplinach takich jak: żonglerka, hula-hop, skoki na batucie, lina pozioma czy nawet podstawy akrobatyki.

Cyrkland organizuje także imprezy dla grup szkolnych, przedszkolnych, wycieczek, firm i osób indywidualnych.

CYRKLAND
Pod kopułą naszego cyrku można podziwiać występy międzynarodowej grupy artystów.
**Programy na zamówienie.

Miłośnicy sztuki cyrkowej po programie spotykają się na warsztatach gdzie uczą się od samych profesjonalistów sztuki cyrkowej m.in. żonglerka, hula-hop, skoki na batucie, lina pozioma, podstawy akrobatyki.

CYRKLAND
tel. Biuro 075/7610-576, kom. 515 950 405, 500 101 671
e-mail: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!">Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!
więcej na www.cyrkland.eu

  • Hits: 104684
  • Hits: 823
  • Hits: 808
  • Hits: 784
  • Hits: 911
  • Hits: 958