×

Hinweis

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Trening mięśni dna miednicy

Trening mięśni dna miednicy

From 07.03.2020 10:00 until 07.03.2020 13:00

At Słowackiego 13, 58-580 Szklarska Poręba, Polska

Categories: Dla mieszkańców

Hits: 4520

Rate:

Z okazji Dnia Kobiet, w sobotę 7 marca odbędą się w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej warsztaty dla pań w każdym wieku, w tym również do kobiet w ciąży*) i po porodzie.

Teoretyczno-praktyczne zajęcia w spokojnej, relaksującej atmosferze, podczas których omówiona będzie anatomia dna miednicy, nawyki w toalecie i prawidłowa postawa, obniżenie narządów i nietrzymanie moczu oraz problemy z tym związane. Część praktyczna nauczy  panie w jaki sposób napinać i rozluźniać mięśnie dna miednicy i wykonywać ćwiczenia w różnych pozycjach.

Warsztaty poprowadzi mgr Monika Milczarek — fizjoterapeutka, terapeutka uroginekologiczna, terapeutka treningu mięśni dna miednicy wg szwajcarskiej koncepcji bebo.

*) w przypadku kobiet w ciąży konieczne jest zaświadczenie od ginekologa o braku przeciwwskazań do udziału we warsztatach.


Spotkanie odbędzie się w sali gimnastycznej Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie przy ul. Słowackiego 13

WSTĘP WOLNY

Zapisy: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein! lub 605 226 941