Najbardziej wyczekiwany moment w roku, zwłaszcza szkolnym – wakacje — czas zacząć!

Na okres wypoczynku i dobrej zabawy Termy Cieplickie przygotowały kilka letnich wydarzeń w plażowym, muzycznym klimacie. Sezon nad wodą rozpocznie się 27 czerwca plażowym POOL PARTY w strefie basenów zewnętrznych. Wakacyjni szczęśliwcy będą mogli rozkoszować się muzyką na żywo i zażywać relaksu na leżaku lub szaleć w basenach. Tak będzie co dwa tygodnie przez całe wakacje.
Kolejne, tym razem BEACH PARTY, zaplanowane jest na 11 lipca. Na strefie basenów zewnętrznych będzie świetna zabawa z dodatkowymi atrakcjami: bitwą na balony z wodą, animacjami dla dzieci, balonową siatkówką, konkursami, wodnym aerobikiem. Potrzebujący wytchnienia mogą skorzystać masażów na świeżym powietrzu.
KINDER PARTY w połowie wakacji — 25 lipca: kolorowa wata cukrowa, konkursy, animacje i super nagrody. Na tym jednak zabawa się nie skończy, ponieważ w dalszej części kanikuły, 8 sierpnia doroczne PICNIC OF COLORS. A na finisz szkolnej przerwy, 22 sierpnia szykuje się wielkie GRILL PARTY!

Ceny biletów wejścia do Term Cieplickich wg standardowego cennika. Wszystkie wydarzenia odbywać się będą w godzinach 11-17, a patronatem objął je Prezydenta Miasta Jelenia Góra.