×

Hinweis

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Pandemia utrudnia spotkania, także te ważne, biznesowe, w sprawie pozyskiwania funduszów

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego wprowadza nową usługę: konsultacje przez Internet. Korzystać będą z nich mogli zainteresowani uzyskaniem wsparcia ze środków unijnych. Na wzór dotychczasowych Mobilnych Punktów Informacji, pracownik PIFE będzie dyżurował w wybranych dniach przez dwie godziny i udzielał porad mieszkańcom lub przedstawicielom przedsiębiorców z obszaru Szklarskiej Poręby. Konsultacje będą możliwe w formie telefonicznej lub za pomocą komunikatora (skype/zoom).

Pierwsze Godzinki z Funduszami, jak autorzy pomysłu nazwali tele-konsultacje planowane są na 10 grudnia 2020 r. w godz.10-12.

Organizatorzy zachęcają także do wypełnienia anonimowej ankiety, która ma pokazać stopień zadowolenia z usług świadczonych przez jeleniogórski PIFE. Warto także śledzić strony Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego — Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich oraz strony Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, aby być na bieżąco z informacjami o funduszach europejskich.