Autobusem po mieście za złotówkęOd 1 września będziemy mogli korzystać z połączeń autobusowych na terenie Szklarskiej Poręby za symboliczną złotówkę. To efekt porozumienia zawartego miedzy miastem a firmą Roko-Car z Jeleniej Góry, realizującą regularne połączenia na trasie Jelenia Góra – Szklarska Poręba.

Na jego podstawie dofinansowaniem objęte będą jednorazowe bilety uprawniające do przejazdu w granicach miasta. Dofinansowaniem objęte będą, cieszące się największą popularnością wśród mieszkańców, dwa codzienne kursy: poranny i popołudniowy.

Jeżeli ta inicjatywa się sprawdzi, dofinansowane będą kolejne kursy.



Kursy za 1 zł:

Szklarska Poręba Dolna „Jaś” NŻ – 8:23 Szklarska Poręba Górna PKS – 15:10
Szklarska Poręba Dolna „Kościół” – 8:24 Szklarska Poręba Górna PKP – 15:13
Szklarska Poręba Średnia „Tęcza” – 8:26 Szklarska Poręba Górna „Tunel” – 15:14
Szpital Izer Med. – 8:30 Szklarska Poręba Średnia „Wzrok” – 15:15
Szklarska Poręba Średnia – „Rzemieślnik” – 8:34 Szklarska Poręba Średnia „Rzemieślnik” – 15:16
Szklarska Poręba Średnia „Wzrok” – 8:35 Szklarska Poręba Średnia „Tęcza” – 15:18
Szklarska Poręba Górna „Tunel” – 8:37 Szpital Izer Med. – 15:21
Szklarska Poręba Górna PKP – 8:38 Szklarska Poręba Dolna „Kościół” – 15:27
Szklarska Poręba Górna PKS – 8:41 Szklarska Poręba Dolna „Jaś” – 15:28

Pełny rozkład jazdy znajduje się na stronie ro-ko.pl