×

Oznámení

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Konferencja „Inspiruj, zwiedzaj i wypoczywaj bezpiecznieDnia 18. 05.2017 odbyła się już VII Konferencja Promocji Turystyki zorganizowana przez Dolnośląską Izbę Turystyki Coroczna Konferencja pod nazwą „Inspiruj, zwiedzaj i wypoczywaj bezpiecznie" po raz kolejny okazała się dużym sukcesem! Tym razem w wydarzeniu, wzięło udział ponad 50 uczestników, wśród nich ofertę miasta Szklarska Poręba zaprezentował Prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej Grzegorz Sokoliński. Konferencja skierowana była do :

  • zawodowych organizatorów turystyki dla dorosłych i dzieci
  • organizacji pozarządowych realizujących krajoznawstwo i turystykę środowiskową
  • mieszkańców Dolnego Śląska realizujących wypoczynek indywidualnie i zbiorowo
  • dyrektorów , nauczycieli przedszkoli, szkół i placówek oświatowych realizujących dla swoich uczniów wycieczki, zielone szkoły wypoczynek letni i zimowy itp.
  • przedstawicieli mediów – w celu pozyskania aktualnej wiedzy dot. bezpieczeństwa wypoczynku i turystyki w celu opublikowania materiałów dostępnych dla społeczności dolnośląskiej przed zbliżającym się szczytem urlopowym
  • pilotów wycieczek i rezydentów biur podróży i przewodników turystycznych

Duża ilość prelegentów wzbogaciła wartości merytoryczne konferencji i umożliwiła uczestnikom zdobycie nowej lub poszerzenie aktualnej wiedzy zarówno tej krajoznawczej jak i prawnej.

Zapraszamy do zapoznania się z całą relacją z wydarzenia w postaci prezentacji, która znajduje się w załączniku poniżej.

Prezentacja do pobrania [PowerPoint - 36.08 MB]
Prezentacja do pobrania [PDF - 6.12 MB]