×

Oznámení

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Konkurs „NAJPIĘKNIEJSZE RÓŻANECZNIKI W SZKLARSKIEJ PORĘBIE 2017”Pomóż upiększyć nasze miasto biorąc udział w konkursie Burmistrza Szklarskiej Poręby na
NAJPIĘKNIEJSZE RÓŻANECZNIKI

Celem konkursu jest propagowanie idei upiększania naszego miasta, poprzez podniesienie walorów estetycznych przestrzeni z wykorzystaniem zieleni miejskiej, w której w równym stopniu uczestniczyć powinni zarówno mieszkańcy jak i jednostka samorządu terytorialnego.

Konkurs polega na wyłonieniu najpiękniejszego ogrodu istniejącego lub nowopowstałego, wykorzystującego w założeniu przestrzennym ozdobność różaneczników i azalii, będących charakterystycznymi roślinami sudeckiego krajobrazu kulturowego.

Zgłoszenia do udziału w konkursie należy składać osobiście w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Szklarska Poręba, ul. Buczka 2, 58-580 Szklarska Poręba, w godzinach 8.00-15.00 bądź listownie, z dopiskiem: KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZE RÓŻANECZNIKI.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 12 maja 2017 r.
Ogród należy przygotować do oceny do 15 maja 2017 r.
Ocena obiektów, biorących udział w konkursie zostanie dokonana najpóźniej do 22 maja 2017 r. (w zależności od liczby zgłoszeń).

Laureaci miejsc 1 – 3 otrzymają nagrody rzeczowe, ponadto nagrodzeni zostaną wyjazdem do Ogrodu Botanicznego we Wrocławiu.

Organizatorem konkursu jest Burmistrz Szklarskiej Poręby.

Regulamin do pobrania [73.96 KB]
Karta zgłoszenia do pobrania [26 KB]
Plakat do pobrania [428.91 KB]