×

Oznámení

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Mistrzostw Szklarskiej Poręby w Minigolfa 2016 im. Piotra KaczmarskiegoDziękujemy wszystkim uczestnikom Mistrzostw Szklarskiej Poręby w Minigolfa im. Piotra Kaczmarskiego za liczne przybycie i udział w zabawie. Dziękujemy także za to, że deszcz, który według wszystkich nawet tych „najlepszych prognoz pogody” nie miał prawa się zjawić, nie wygonił uczestników z pola golfowego :-) Zabawa i tak była przednia.
Wpisowe w całości w wysokości 530 zł zostało przekazane dla Aleksa, małego mieszkańca Szklarskiej Poreby cierpiącego na powikłania związane z porażeniem mózgowym.

Najlepszymi w tym roku okazali się:

w kategorii do 12 lat
I m-ce Maciej Zawół
II m-ce Oliwier Kutny
III m-ce Igor Garczyński
IV m-ce Maksymilian Lewandowski
V m-ce Mateusz Preus Vi m-ce Szymon Wilk

w kategorii do 17 lat
I m-ce Krystian Jędraszek
II m-ce Marcin Zawół
III m-ce Jan Mazurek

w kategorii powyżej 18 lat
I -ce Pawł Preus
II m-ce Adrian Graf
III m-ce Dawid Słociński

Na mistrzów czekały wspaniałe nagrody: drony, fiszki, czytnik e-booka, obrazy i karnety na wyciągi w Szklarskiej Porębie i Karpaczu. Dodatkowo wśród w śród uczestników rozlosowano atrakcyjne upominki. Po zabawie na wszystkich czekała przy ognisku kiełbaska , herbatka i grzane wino.
Dziękujemy przyjaciołom za pomoc w organizacji : Cosmos Mega Saund System, Piotrkowi Słowińskiemu, firmie Sudety Lift, Kompleksowi Narciarskiemu Śnieżka i Hotel Interferie Bornit.

Zapraszamy za rok !!! :-)

Galeria zdjęć

  • Hits: 388
  • Hits: 479
  • Hits: 448
  • Hits: 14094