×

Oznámení

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Spotkanie informacyjne w Jeleniej Górze pt. Fundusze Europejskie na aktywizację zawodową

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne dot. możliwości pozyskania wsparcia finansowego na aktywizację zawodową: staże zawodowe, szkolenia zawodowe, indywidualne pośrednictwo pracy, coaching, szkolenia kompetencji społecznych.
Spotkanie odbędzie się 26 czerwca 2019 r. w godz. 10-13 w PIFE przy pl. Ratuszowym 32/32a w Jeleniej Górze.

Program spotkania:
• źródła informacji o Funduszach Europejskich oraz oferta Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich;
• wsparcie ze środków Unii Europejskiej na aktywizację zawodową w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020, w tym m.in.:
- przedstawienie zasad rekrutacji i uczestnictwa w projekcie POSTAW NA ROZWÓJ – OSIĄGNIJ SUKCES realizowanego w ramach Działania 8.2 Wsparcie osób poszukujących pracy, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020,
- przedstawienie zasad rekrutacji i uczestnictwa w projekcie AKTYWNI NA DOLNYM ŚLĄSKU realizowanego w ramach Działania 9.1 Aktywna integracja, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.

Spotkanie skierowane do osób bez zatrudnienia oraz przedsiębiorców chcących przyjąć pracowników na staż.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie do 25 czerwca 2019 r. zgłoszenia na adres Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. z podaniem imion i nazwisk osób uczestniczących w spotkaniu. Szczegółowe informacje na temat spotkania można uzyskać telefonicznie, poprzez nry:  757 649 466 i 757 524 942.
Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.
Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania. Sala, w której odbędzie się spotkanie jest dostosowana do potrzeb osób z niesprawnościami. Prosimy o zgłaszanie potrzeb ON podczas rekrutacji.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Organizatorem spotkania jest Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego