×

Oznámení

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Akcję przywrócenia skoków w Harrachovie wspierają: Mirosław Graf, Pavel Ploc Adam Małysz i Dalibor Motejlik oraz Jakub Janda (poza kadrem)

Polacy mogą teraz wspierać PROJEKT HARRACHOV poprzez Zrzutka.pl

PROJEKT HARRACHOV w ostatnich dniach nieco przyspieszył. Wszystko za sprawą ubiegłotygodniowej konferencji prasowej. Organizatorzy akcji zbiórki publicznej na wznowienie treningów na małych skoczniach w Harrachovie postanowili ułatwić zadanie polskim kibicom i uruchomili możliwość dokonywania wpłat za pośrednictwem serwisu Zrzutka.pl lub bezpośrednio na polskie konto.

Na konferencji w Harrachovie o możliwości stworzenia dodatkowej alternatywy wpłat dla Polaków wspominał koordyantor akcji w Polsce i dziennikarz sportowy — Paweł Skorb.
"Z myślą o polskich fanach, w razie otrzymywania informacji o problemach technicznych przy wpłatach na zagraniczne, czeskie konto, uruchomimy dodatkowe konto w polskiej walucie", wyjaśnił Skorb.
Zbiórka na Zrzutka.pl określona została na 250 tysięcy złotych, czyli 1,5 miliona koron czeskich. Całość zebranych w Polsce pieniędzy zostanie wpłacona na główne, czeskie konto zbiórki. W Zrzutce.pl jest możliwość śledzenia zebranej sumy pieniędzy, listy osób wpłacających, dat transakcji oraz poszczególnych kwot.

"Mamy nadzieję, że fani skoków narciarskich z Polski przychylniej spojrzą na akcję, mając możliwość dokonywania przelewu za pośrednictwem serwisu Zrzutka.pl lub tradycyjnie, na polskie konto. Każda wpłata pojawi się na liście wpłat zbiórki na Zrzutka.pl", liczy na hojność Polaków Paweł Skorb.

Jak dotąd udało się zebrać ponad 270 tysięcy koron czeskich. Organizatorzy chcą uzbierać 1,5 miliona koron, aby jeszcze tej zimy skoczkowie mogli trenować. Patronami akcji są: Adam Małysz, Jakub Janda, Dalibor Motejlek oraz Pavel Ploc. Wsparcia udzielił także Mirosław Graf — były skoczek a dziś burmistrz Szklarskiej Poręby.

Zbiórka pod adresem: https://zrzutka.pl/projekt-harrachov
Dane do tradycyjnego przelewu: Zrzutka.pl, 11 1750 1312 6880 4628 5323 7100, "Projekt Harrachov"

Zrzutka na Harrachov