×

Oznámení

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Możemy wykręcić 100 000 zł dla Rowerowego Biegu Piastów

Stowarzyszenie BIEG PIASTÓW zakwalifikowało się do drugiego etapu programu odLOTTOWA jazda. Jest jedną z 45 organizacji starających się pozyskać pieniądze na przedsięwzięcia sportowe, rekreacyjne, integracyjne i rehabilitacyjne. Trzecia już edycja programu polegającego na promowaniu aktywności fizycznej i zaangażowania społecznego, trwać będzie do 15 września. Jej istotą jest gromadzenie kilometrów dla wybranej organizacji podczas jeżdżenia na rowerze poprzez aplikację do e-urządzeń przenośnych.

Aby pomóc uzyskać BIEGOWI PIASTÓW 100 tys. na organizację piątego Rowerowego Biegu Piastów wystarczy z Google Play lub iStore pobrać aplikację Fundacji LOTTO im. H. Konopackiej, a po rejestracji i wyborze organizacji wyjeżdżać kilometry.

IV Rowerowy Bieg Piastów

Ideą programu odLOTTOwa jazda jest aktywizacja sportowa Polaków poprzez jeżdżenie rowerem. Motywacją do tego jest pomoc ulubionej organizacji non-profit działającej na rzecz dobra publicznego. W pierwszym etapie zgłaszane są inicjatywy o tematyce zgodnej z celami statutowymi fundacji. Zaś drugi etap to wykręcanie przez lato kilometrów na rowerach. Pieniądze zdobywa organizacja z największą sumą kilometrów przejechanych przez swych fanów.

W ubiegłorocznej edycji programu wzięło udział ponad 12 000 cyklistów, którzy przejechali w sumie ponad 11 000 000 km. Czy te wartości zostaną w tym roku pobite? Czy BIEG PIASTÓW dostanie 100 000? Okaże się 18 września 2019 r.

Zainteresowani mogą odwiedzić też stronę fundacjalotto.pl/odlottowa-jazda