×

Oznámení

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Wiosenny Turniej Tenisowy Szklarska Poręba–Piechowice

Tenisiści ze Szklarskiej Poręby i Piechowic przywitali wiosnę, rozgrywając turniej tenisowy na kortach przy Hotelu LAS w Piechowicach i orliku na Białej Dolinie w Szklarskiej Porębie.

Pogoda dopisała w sobotę pierwszego dnia zawodów, co umożliwiło rozegranie systemem trójkowym kwalifikacji. Z każdej trójki do dalszych gier zakwalifikowały się dwie osoby.
Dalsze gry w systemie pucharowym wyłoniły trzech tenisistów. Niestety w niedzielę 24 marca rozpadał się deszcz. Finały trzeba było więc przełożyć.

Pogoda w kolejną sobotę, 30 marca okazała się znów łaskawa. Zwycięzcą pojedynków został Andrzej Policht ze Szklarskiej Poręby, drugie miejsce zajął Tomek Kocioła z Piechowic, a na miejscu trzecim uplasował się Wojtek Ciszewicz ze Szklarskiej Poręby.

Finaliści otrzymali pamiątkowe dyplomy przygotowane przez Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie. Na zakończenie turnieju rozegrano towarzyskie spotkanie deblowe Senior 60+ między mieszkańcami Szklarskiej Poręby i Piechowic.

Organizatorami turnieju były Hotel LAS w Piechowicach, właściciel kortu tenisowego na Białej Dolinie oraz MOKSiAL ze Szklarskiej Poręby.

Roman Klimek