×

Oznámení

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Poszukiwane Boskie karkonoskie i lubańskie

Boskie poszukują boskich z lubańskiego i karkonoskiego

Jedne z Was są właścicielkami przedsiębiorstw zatrudniających wiele osób, będących kołem zamachowym lokalnej gospodarki. Inne pracują dla kogoś lub są na emeryturze, lecz energia je roznosi i pożytkują ją w działaniu dla społeczności. Jeszcze inne są wzorem tytanicznej pracy do naśladowania.

Łączy Was to, że działanie dla innych, to Wasze hobby. Lubicie ludzi, nie potraficie usiedzieć na miejscu, bierzecie na siebie czasem za dużo, ale... kochacie to! Wszystko załatwicie, nie ma dla Was rzeczy niemożliwych. Jesteście odważne, silne i kreatywne. Inspirujecie i motywujecie innych.

Odnajdujecie w tych słowach siebie? A może znacie taką Boską?

Odezwijcie się, pokażcie, pochwalcie. Niech świat Was zobaczy, zauważy, doceni. Zróbcie to dla siebie lub dla tej, która jest za skromna by wystawić głowę.

Autorki historii, które nas najbardziej zaintrygują, wzruszą, rozbawią, zaprosimy do wyjątkowej sesji zdjęciowej.

Poszukiwane dziesięć Boskich z powiatu karkonoskiego i tyle samo z powiatu lubańskiego.

Na Wasze odpowiedzi fundacja Boskie Karkonoskie czeka do 15 listopada 2021 r. Sesja zrealizowana będzie z końcem listopada / początkiem grudnia br.

Ankieta z pytaniami

Bezpłatną akcję poszukiwania Boskich umożliwiło wsparcie Starostwa Powiatowego w Lubaniu, Stowarzyszenia LGD Partnerstwo Izerskie oraz Stowarzyszenia LGD Partnerstwo Ducha Gór.

Źródło: BK