×

Oznámení

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Ogólnopolska akcja DROGA DO ZDROWIA Z PZU z mobilnymi gabinetami lekarskimi zawita do Szklarskiej Poręby

DROGA DLA ZDROWIA Z PZU

Bezpłatne badania: USG płuc, spirometria, EKG, pomiar poziomu cukru, cholesterolu i ciśnienia krwi, których wyniki na miejscu oceni internista, a w przypadku spirometrii i USG płuc — pulmonolog, będzie można wykonać podczas wakacyjnej edycji DROGI DO ZDROWIA Z PZU.
Mobilna strefa zdrowia w Szklarskiej Porębie przyjmować będzie 28 i 29 sierpnia, w godzinach od 9 do 19 na placu przed dworcem kolejowym Szklarska Poręba Górna.
Będzie można także sprawdzić zmiany skórne i skorzystać z porad dermatologa, a także wykonać analizę składu ciała podczas konsultacji z dietetykiem.
Nie są potrzebne wcześniejsze zapisy.

"Akcję DROGA DO ZDROWIA Z PZU rozpoczęliśmy, aby pomóc Polakom w walce z długotrwałymi następstwami zarówno zachorowań na COVID-19, jak i przerwy w regularnych badaniach i konsultacjach lekarskich", przedstawia motywację PZU prezes zarządu zakładu ubezpieczeń, dr hab. Beata Kozłowska-Chyła.

DROGA DLA ZDROWIA Z PZU

Wakacyjna edycja DROGI DO ZDROWIA Z PZU rozpoczęła się w Giżycku. Strefa zdrowia, imponujące nowoczesnością miasteczko analityczne, dotychczas gościło w Kołobrzegu, Brusach, Augustowie, Polańczyku i Zakopanem. Jednak wakacyjną trasę poprzedził pilotaż, kiedy to mobilne gabinety medyczne przemierzyły w czerwcu około 3500 km i odwiedziły: Zamość, Rzeszów, Stalową Wolę, Hrubieszów, Świdnik i Lublin. Łącznie wykonano niemal 3000 badań i konsultacji medycznych! Dzięki szybkiej reakcji lekarzy sześciu pacjentom uratowano życie. Wielu z pewnością je poprawiło. Akcja okazała się sukcesem, dlatego towarzystwo ubezpieczeniowe postanowiło ją kontynuować.

DROGA DLA ZDROWIA Z PZU

W imieniu organizatora — PZU, zapraszamy nie tylko mieszkańców, ale i turystów. Każda okazja na sprawdzenie swego stanu zdrowia jest dobra — wakacje także.

UWAGA!
W dniach akcji, 28 i 29 sierpnia parking przed dworcem kolejowym nie będzie dostępny.
Dojazd do dworca wyłącznie od ul. Słowackiego.

red., źródło: PZU