×

Oznámení

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Zmapuj siebie

Zmapuj siebie

From 07.03.2020 12:00 until 07.03.2020 18:00

At Słowackiego 13, 58-580 Szklarska Poręba, Polska

Categories: Dla mieszkańców, Warsztaty

Hits: 3791

Rate:

Zmapuj siebie

Warsztaty dla dziewczyn

7 marca br. w godz. 12-18

Wspierające warsztaty dla dziewczyn ZMAPUJ SIEBIE, wspierają dziewczyny w odkrywaniu siebie, swoich potrzeb i marzeń, a potem w znajdowaniu własnego wewnętrznego kompasu wskazującego kierunek w stronę sensu i celu. Każda z uczestniczek coś z nich wyniesie: od inspiracji, po moc płynącą ze spotkania w kobiecym kręgu.
ZMAPUJ SIEBIE to podróż, w której ważne jest doświadczanie, próbowanie, poznawanie i poszerzanie horyzontów. Aby patrzeć na siebie i świat z ciekawością, rozglądać się po możliwościach, które mamy, i które daje nam świat. We wzajemnym wsparciu innych dziewczyn, które są w podobnej sytuacji.
ZMAPUJ SIEBIE nie daje odpowiedzi: jaki zawód jest odpowiedni. Nie wręcza listy zawodów, w których się można sprawdzić. Za to proponuje wsparcie w ustawieniu kompasu na kierunek, który biegnie w stronę czucia się ze sobą dobrze.

W cyklu warsztatów uczestniczki przejdą przez różne aspekty eksplorowania siebie i swoich doświadczeń, żeby zobaczyć, w którą stronę rozwoju mogą pójść, jak zdecydować o tym co dalej ze sobą począć?

7 marca br. w godz. 12-18 z przerwą
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie przy ul. Słowackiego 13 w sali konferencyjnej na I piętrze
dla dziewczyn starszych niż 16 lat
wstęp wolny, lecz obowiązują zapisy: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
więcej informacji pod nr tel.: 607 045 970

Uczestniczki powinny wziąć ze sobą:
- 1 zdjęcie siebie z dzieciństwa, które lubią
- koc / duży szal, na którym będą mogły się położyć
- ciepłe skarpety by chodzić bez butów
- obiad / lunch (będzie poczęstunek, lecz nic ciepłego; jest zaplecze kuchenne z mikrofalówką)