×

Oznámení

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Profesjonalne Kino Objazdowe Outdoor Cinema

Profesjonalne Kino Objazdowe Outdoor Cinema

From 22.02.2017 10:00 until 22.02.2017 21:00

At Kopernika 14, 58-580 Szklarska Poręba, Polska

Categories: Seans filmowy

Hits: 8121

Rate:

Profesjonalne Kino Objazdowe Outdoor Cinema 22 lutego przyjedzie do Szklarskiej Poręby ze znakomitym repertuarem kinowym.

Na pewno mieszkańcy jak i turyści zainteresują się nowymi filmowymi hitami i odwiedzą nasze kino, które w tym dniu będzie w sali kinowej  Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS „Granit”.

sala kinowa: Ośrodek Wypoczynkowy KRUS, ul. Kopernika 14 Szklarska Poręba
współorganizacja: Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie, tel. (75) 717 3614
Bilety w przedsprzedaży sprzedawane są jedynie w cenie biletów normalnych, czyli 16 zł.

Przedsprzedaż biletów:
http://kinoletnie.pl/repertuar.php?id=187

Zakupu biletów ulgowych oraz grupowych można dokonać jedynie w kasie kina w dniu naszej wizyty w danej miejscowości.
Przedsprzedaż on line kończy się na 24h przed startem seansu.
Rezerwacji biletów (do późniejszego zakupu w kasie kina) można dokonywać telefonicznie, pod nr tel. (22) 357 78 00, od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy), w godz. 10:00-15:00.
Wszystkie zarezerwowane bilety należy odebrać co najmniej pół godziny przed seansem.
Kasa kina czynna jest w dniu przyjazdu od pierwszego do ostatniego seansu.

Zachęcamy do zapoznania się z repertuarem:

 • 10:00 – Sing
  Ceny biletów: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny)
  12 zł grupowy (co najmniej 10 osób, seanse przedpołudniowe od poniedziałku do piątku)
  Animacja, familijny, komedia, muzyczny, 2D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe: b.o., cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 12 zł grupowy (grupy powyżej 10 osób, bilety dostępne jedynie na seanse do południa od poniedziałku do piątku), czas trwania: 110 minut.
  Opis:
  Profesjonalne Kino Objazdowe Outdoor CinemaPo gigantycznych sukcesach filmów o Minionkach („Minionki" są drugą z najbardziej dochodowych animacji w historii!), producenci przebojowej serii zapraszają na komedię muzyczną w gwiazdorskiej obsadzie. W anglojęzycznej wersji filmu głosu animowanym bohaterom użyczą: laureaci Oscara Reese Witherspoon i Matthew McConaughey oraz Scarlett Johansson, Seth MacFarlane, John C. Reilly i Tori Kelly.
  Wytwórnia Illumination przyzwyczaiła widzów do wysokooktanowych filmów animowanych, które przyciągają do kin tłumy fanów („Jak ukraść Księżyc”, „Minionki rozrabiają”, „Minionki”). Po wielkim sukcesie „Sekretnego życia zwierzaków domowych” otrzymujemy kolejny film, który może stać się jedną z najważniejszych animacji roku.
  W świecie zamieszkanym przez zwierzęta teatr prowadzony przez koalę Bustera Moona popada w tarapaty. Kochając teatr, zrobi on jednak wszystko, by go ocalić. Ostatnią szansą na przetrwanie jest wielki konkurs, który pomoże odnaleźć najpiękniejszy głos świata. Głos, który ocali teatr.
  Do konkursu staną: nucąca cicho jak mysz pod miotłą Mysz, nieśmiała Słonica, matka 25 świnek Rosita, młody gangsta-goryl Johnny i Ash, punkowa rebeliantka-jeżozwierzyca. Animowana komedia-musical to jednak tak naprawdę opowieść o poszukiwaniu gwiazdy, którą każdy z nas ma w sobie, z czego powoli zaczyna zdawać sobie sprawę nawet sam Buster. W filmie pojawi się 65 znakomitych piosenek (współczesnych i klasyków), które z pewnością podbiją serca widzów.


 • 12:15 – Powidoki
  Ceny biletów: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny)
  12 zł grupowy (co najmniej 10 osób, seanse przedpołudniowe od poniedziałku do piątku)
  Dramat, biograficzny, historyczny, 2D PL, ograniczenia wiekowe: od 10 lat, cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 12 zł grupowy (grupy powyżej 10 osób, bilety dostępne jedynie na seanse do południa od poniedziałku do piątku), czas trwania: 100 minut.
  Opis: polski kandydat do Oscara, w kinach od 13 stycznia 2017 roku.
  Profesjonalne Kino Objazdowe Outdoor CinemaJeden z najwybitniejszych twórców w historii kina, zdobywca wielu nagród filmowych, w tym Oscara za całokształt twórczości – Andrzej Wajda, przedstawia historię człowieka niezłomnego, Władysława Strzemińskiego pioniera polskiej awangardy, ze znakomitą rolą Bogusława Lindy.
  Głównym bohaterem jest wielki artysta, wierny własnej wizji sztuki, który nie poddał się obowiązującemu systemowi i w konsekwencji doświadczył dramatycznych skutków swoich wyborów. „Powidoki” to intymny zapis ostatniego okresu życia obdarzonego charyzmą wybitnego malarza. Opowieść o tym, jak komunistyczna władza zniszczyła niepokornego człowieka.
  Wajda w sposób subtelny i uniwersalny kreśli, tworzonymi z malarskim kunsztem obrazami, świat, w którym piękno i sztuka są prześladowane.


 • 15:00 – Lego Batman: Film (3D dubbing PL)
  Ceny biletów: 18 zł normalny, 16 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny)
  Animowany, familijny, przygodowy, 3D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe: B.O., cena biletu: 18 zł normalny, 16 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 14 zł grupowy (grupy powyżej 10 osób, bilety dostępne jedynie na seanse do południa od poniedziałku do piątku), czas trwania: 90 minut.
  Profesjonalne Kino Objazdowe Outdoor CinemaOpis:
  W duchu zabawy, dzięki której film "Lego Przygoda" stał się fenomenem na skalę światową, samozwańczy przywódca grupy, Batman z LEGO staje się gwiazdą własnej przygody na dużym ekranie. W Gotham szykują się wielkie zmiany. Jeśli Batman chce uratować miasto przed zakusami Jokera, musi porzucić swoją samotnię i podjąć współpracę z innymi, a przy okazji być może przyjąć bardziej pozytywną postawę.
  Film nie tylko dla dzieci, w wersji 3D z dubbingiem.


 • 17:00 – Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej
  Ceny biletów: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny)
  Komedia, dramat, biograficzny, ograniczenia wiekowe: od 15 lat, cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 12 zł grupowy (grupy powyżej 10 osób, bilety dostępne jedynie na seanse do południa od poniedziałku do piątku), czas trwania: 117 minut.
  Opis:
  Profesjonalne Kino Objazdowe Outdoor Cinema„Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” to filmowa opowieść o uznanej lekarce oraz autorce najpopularniejszego w Polsce poradnika o miłości. Losy Michaliny śledzimy na trzech różnych etapach jej życia, które doprowadziły ją do napisania i wydania „Sztuki kochania”. Wisłocka rozprawiając się z konserwatywnymi stereotypami i wszechobecną ignorancją, zrewolucjonizowała życie seksualne całego kraju. Wszystko za pomocą jednej książki.
  - Bardzo dobrze czuję się, kiedy mogę opowiedzieć historię jednostek buntujących się przeciw zipastanemu systemowi i to jest moja tematyka - mówi reżyserka filmu, Maria Sadowska. Zawsze interesuje mnie jak jednostka znajduje w sobie siłę i odwagę, żeby pójść dalej pod prąd tłumowi. Myślę, że sama nie znalazłabym w sobie tyle energii, dlatego poprzez filmy wyrażam moją tęsknotę za bycie buntownikiem - dodaje Sadowska.
  Na ekranie zobaczymy plejadę polskich aktorów. W rolę Stacha Wisłockiego, męża lekarki, wciela się Piotr Adamczyk, jej wielką miłość, Jurka, gra Eryk Lubos, przyjaciółkę, Wandę - Justyna Wasilewska. W filmie występują również Danuta Stenka, Karolina Gruszka, Borys Szyc, Wojciech Mecwaldowski, Arkadiusz Jakubik oraz Artur Barciś.
  Scenariusz filmu napisał Krzysztof Rak, który został uhonorowany wieloma nagrodami za scenariusz „Bogów“. Za zdjęcia odpowiadał Michał Sobociński, natomiast producentami filmu są Krzysztof Terej oraz Piotr Woźniak-Starak, twórcy spektakularnego sukcesu „Bogów”.


 • 19:30 – Ciemniejsza strona Greya
  Ceny biletów: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny)
  „Ciemniejsza strona Greya”
   Melodramat, ograniczenia wiekowe: od 15 lat, cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), czas trwania: 121 minut.
  Opis:
  Profesjonalne Kino Objazdowe Outdoor CinemaJamie Dornan i Dakota Johnson powracają jako Christian Grey i Anastasia Steele w filmie „Ciemniejsza strona Greya”, drugiej części ekranizacji światowego bestsellera E.L. James. Pierwsza część serii, „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, stała się międzynarodowym przebojem, zarabiając na całym świecie ponad 560 milionów dolarów. „Ciemniejsza strona Greya” pokaże nam nieco ciemniejsze oblicze zarówno Christiana, jak i Anastasii…
  Kiedy po bolesnym rozstaniu Christian próbuje nakłonić Anę do powrotu, ona stawia nowe warunki. Próby odbudowania związku, zyskania stabilizacji i spokoju torpedują postaci z przeszłości Christiana, które pojawiają się nagle, w najmniej spodziewanych okolicznościach, chcąc rozbić to, co budują młodzi.
  W filmie zobaczymy także: Ritę Orę, Maxa Martiniego, Hugh Dancy’ego oraz laureatki Oscara – Kim Basinger i Marcię Gay Harden.

OutdoorCinema color  MOKSiAL nowe logo  visa