Harmonogram odbioru odpadów komunalnych w Szklarskiej Porębie
od 1 lipca do 31 grudnia 2021 r.

Rejon I
Ulice (numery): 1 Maja (nr 49a, 51b-c, 53, 53a, 64a, 64b, 68), Bronka Czecha (nr 8, 12, 14, 16, 17, 22), Droga pod Reglami, Kołłątaja (oprócz nr 1, 1a, 2, 2a, 4, CRISTAL), Leśna, Makuszyńskiego (oprócz nr 7,9), Mała (oprócz nr 1-1g), Moniuszki, Odrodzenia (oprócz nr 1, 1a, 3a, 5, 6a, 8a, 8b), Okrzei (oprócz nr 1, 1a, 2, 2a, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 22, 24), Parkowa, Potokowa, Przerwy-Tetmajera, Słoneczna (oprócz nr 11-12), Stroma, Wesoła, Wiosenna, Wrzosowa (oprócz nr 1, 3, 11, 13, 15), Wysoka.
• lipca: 5, 12, 19, 26
• sierpnia: 2, 9, 16, 23, 30
• września: 6, 13, 20, 27
• października: 4, 11, 18, 25, 29 (za 1 list.)
• listopada: 8, 15, 22, 29
• grudnia: 6, 13, 20, 27

Rejon II
Jakuszyce, Szosa Czeska, Mickiewicza , 11 Listopada (oprócz nr 18, 18a), Izerska (nr 4), Armii Krajowej (nr 1, 1a, 1b, 1c, 1e, 1f, 3), Sudecka, Granitowa 3, Dolna (oprócz nr 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19), Franciszkańska (oprócz nr 4, 15, 17, 23, 23a, 25), Dworcowa (oprócz nr 1, 1a, 2), Górna (oprócz nr 10a, 11ab, 19b), Hofmana, Jedności Narodowej (nr 1,20, 26,30), Jeleniogórska, Kolejowa (oprócz nr 9, 9a, 16, 17, 21, 23), Kopernika (oprócz nr 1, 2, 3, 4, 6, 8), Kościuszki, Muzealna (oprócz nr 3a i Parku Dinozaurów), Obrońców Pokoju (nr od 16 wzwyż), Odrodzenia (nr 2, 6, 6c), Oficerska, Osiedle Podgórze (nr 1abc, 5a), Piastowska (oprócz nr 1, 3), Piotra Skargi (oprócz nr 6), Sanatoryjna, Słoneczna Polana, Szpitalna, Świerkowa, Wyszyńskiego

• lipca: 7, 14, 21, 28
• sierpnia: 4, 11, 18, 25
• września: 1, 8, 15, 22, 29
• października: 6, 13, 20, 27
• listopada: 3, 10, 17, 24
• grudnia: 1, 8, 15, 22, 29

Rejon III
Armii Krajowej (nr 16, 17, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32), Brzozowa, Chopina, Demokratów (oprócz nr 13, 15, 17, 19), Dworcowa 2, Franciszkańska (nr 15, 17, 23, 23a, 25), Gimnazjalna, Hutnicza (oprócz nr 1, 6, 7, 8, 9, 10), Jedności Narodowej ( oprócz nr 14), Kolejowa (nr 9, 9a, 16, 17, 21, 23), Kopernika (nr 1, 2, 3, 4, 6, 8), Krasickiego, Krasińskiego, Łukowa, Matejki, Mickiewicza, Obrońców Pokoju (nr 1-15), Orla Skała 2, Orzeszkowej 1, Osiedle Grottgera, Osiedle Huty (oprócz nr 13, 13a, 14), Osiedle Podgórze 1DE, Partyzantów, Plac Sportowy (nr 1, 10), Podsudecka (oprócz nr 2, 3), Rataja (oprócz nr 1, 3), Schroniskowa (oprócz nr 1), Sikorskiego, Słowackiego (oprócz nr 1, 3, 5, 8, 19), Wojska Polskiego (oprócz nr 7, 9), Waryńskiego (oprócz nr 5), Wolności (oprócz nr 15), Wrzosowa (nr 1, 11, 13, 15), Zdrojowa (oprócz nr 2B, 5, 10, 12, 14)

• lipca: 1, 8, 15, 22, 29
• sierpnia: 5, 12, 19, 26
• września: 2, 9, 16, 23, 30
• października: 7, 14, 21, 28
• listopada: 4, 10 (za 11), 18, 25
• grudnia: 2, 9, 16, 23, 30

Rejon IV
11 Listopada (nr 18, 18a), 1 Maja (oprócz nr 49a, 51b-c, 53, 53a, 64b, 68), Izerska (oprócz nr 4), Armii Krajowej (oprócz nr 1, 1a, 1b, 1c, 1e, 1f, 3, 16, 17, 18, 20, 24, 26, 30, 32), Batalionów Chłopskich, Broniewskiego, Bronka Czecha (oprócz nr 8, 12, 14, 16, 17, 22), Granitowa ( oprócz nr 3), Caritas, Cicha, Demokratów (nr 13, 15, 17, 19), Dolna (nr 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19), Dworcowa (nr 1), Franciszkańska ( nr 4), Górna ( nr 10a, 11ab, 19b), Hutnicza (nr 1, 6, 7, 8, 9, 10), Jedności Narodowej (nr 14), Jeleniogórska, Kasprowicza, Kilińskiego, Kołłątaja (nr 1, 1a, 2, 2a, 4 CRISTAL), Konopnickiej, Krótka, Ludowa, Makuszyńskiego (nr 7, 9), Mała (nr 1-1g), Morcinka, Muzealna (nr 3a ), Narciarska, Objazdowa, Odrodzenia (nr 1, 1a, 3a, 5,6a, 6c, 8a, 8b), Okrzei (nr 1, 1a, 2,2a, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 22, 24), Orla Skała (oprócz nr 2), Orzeszkowej (oprócz nr 1), Osiedle Huty (nr 13, 13a, 14), Osiedle Janosika, Osiedle Klimczoka, Osiedle Podgórze, Piastowska (nr 1, 3), Piotra Skargi (nr 6), Plac Sportowy (oprócz nr 1, 10), Podsudecka (nr 2, 3), Prusa, Grabskiego, Rataja (nr 1, 3), Schroniskowa (nr 1), Słoneczna (nr 11, 12), Skwer Radiowej Trójki, Spokojna, Szklana, Turystyczna, Urocza, Waryńskiego 5, Wiejska, Wojska Polskiego (nr 7, 9), Wolności (nr 15), Wzgórze Paderewskiego, Zdrojowa (nr 2b, 5, 10, 12, 14), Zielona, Żeromskiego, Słowackiego (oprócz nr 1, 3, 5, 8, 19)

• lipca: 2, 9, 16, 23, 30
• sierpnia: 6, 13, 20, 27
• września: 3, 10, 17, 24
• października: 1, 8, 15, 22, 29
• listopada: 5, 12, 19, 26
• grudnia: 3, 10, 17, 24, 31

Segregowane (cała gmina)

biodegradowalne
• lipca: 6, 13, 20, 27
• sierpnia: 3, 10, 17, 24, 31
• września: 7, 14, 21, 28
• października: 5, 12, 19, 26
• listopada: 9, 23
• grudnia: 7, 21

szkło
• lipca: 8, 22
• sierpnia: 5, 19
• września: 9
• października: 7
• listopada: 4
• grudnia: 9

papier
• lipca: 14, 28
• sierpnia: 11, 25
• września: 8, 22
• października: 6, 20
• listopada: 3, 17
• grudnia: 8, 22

tworzywa sztuczne
• lipca: 2, 9, 16, 23, 30
• sierpnia: 6, 13, 20, 27
• września: 3, 10, 17, 24
• października: 1, 8, 15, 22, 29
• listopada: 5, 12, 19, 26
• grudnia: 3, 10, 17, 24, 31

Odbiór odpadów w dni Świąteczne i ustawowo wolne będzie odbywał się zgodnie z harmonogramem szczegółowym.
W przypadku nie wywiezienia nieczystości w podanych terminach (z przyczyn utrudniających odbiór nieczystości) usługa będzie wykonana w ciągu następnych dni roboczych.

Źródło: PUPiH COM-D Jawor Sp. z o.o. (Biuro Obsługi Klienta tel. 757 551 518, www.com-d.pl)